Bizim Mutfak’la Ramazan

0

DSC_0661-horz

Bu yılda on bir ayın sultanı mübarek ramazan ayının sayılı günleri geldi geçiyor:(( Çok şükür ki her yıl olduğu gibi, bir çoğumuzun sofrası daha da bereketlendi, şenlendi..

Birçok evde birbirinden güzel, özenli, yemekler, sofralar  hazırlandı. Tüm gün oruçlu olunca, tatlısından tuzlusuna, canımız bir çok lezzeti daha fazla çekiyor ve  “iftara veya sahura ne yapsam” telaşına giriyoruz. Ramazan ayında yiyecek, içecek tüketimin daha fazla arttığı malum..

Sadece ramazan ayında değil genel olarak yapılan yemeklerin lezzeti, sunumu kadar kullanılan ürünlerin kalitesi ve güvenirliliği ve çeşitliliği de çok önemli. Bizim Mutfak ürünleri, bu nedenlerden dolayı benim sürekli kullandığım ve vazgeçmediğim markalardan biri.

Kullandığım bir çok ürünü sevdiğim bir markada bulabilmek benim için çok önemli, özellikle hamur işlerinin sık sık yapıldığı mutfağımda, Bizim Mutfak’ın unu, kabartma tozu  ve vanilini olmazsa olmazım ürünlerinden sadece birkaç tanesi.

Yemeklerimizin lezzetine lezzet katan bulyonları, hayatımızı kolaylaştıran, ayrıca çok ekonomik ve hazırlaması çok  pratik, çeşitli ve lezzetli hazır  çorbaları, mayonezinden, ketçabına ve çok severek kullandığım pirincine kadar ürün yelpazesi çok geniş Bizim Mutfak ailesinin.

Bizim Mutfak, mutfak konusunda uzmanlığıyla ve tüketicinin her zaman yanında olan tavrıyla da  güven veren ve gönül rahatlığıyla kullandığım ve bundan sonra mutfağımdan eksik etmeyeceğim bir marka.

Ayrıca gönderdikleri şık sepet içindeki, birbirinden lezzetli ürünleriyle ramazanımı daha da bereketlendirdiler.

Ramazan bereketini birlikte yaşadığım için çok mutluyum.

DSC_0649

DSC_0637-horz

PAYLAŞ:

BU TARİF İÇİN YORUM EKLEYİN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.