Ağızda Dağılan Kurabiyeler

0

agizda-dagilan-kurabiyeler

En bi sevdiklerim benim ısırdığımda ağzımda dağılıveren kurabiyeler.Hele birde yeni fırından çıkmışsa,bayılıyorummmmm. En son ağızda dağılan poğaça tariflerimin linklerini hem  bir arada paylaşmak hem de kendimce bildiğim püf noktalarını paylaşmıştım.Bu defa püf noktası yok ama benim en sevdiğim kıyır kurabiye tariflerim var.

Çayın yanında kurabiye ya da hiç olmazsa bisküvi benim olmaz sa olmazım. Özelliklede uzun ve soğuk  kış gecelerinde hem keyif hem huzur hem de tüm günün yorgunluğunun çıktığı ve değdiği andır benim için akşam çayı saati.Yanında atıştıracak lezzetli kurabiyelerde varsa değmeyin keyfime..Özelliklede şu aralar dizilere fena takılmışken,yanında tatlı bir atıştırmalık mutlaka olmalı.

Ay ne uzattım:)) Uzun lafın kısası,benim en sevdiğim üç kurabiye linkimi paylaşacağım ama daha fazla içim ana sayfadan veya sayfanın üst kısmındaki kategorilerden diğer kurabiye tariflerime ulaşabilirsiniz.

İlk olarak her ne kadar un kurabiyesi kıvamında ağızda dağılmasada  hem benim hem deneyen herkesin çok sevdiği portakallı bayatlamayan kurabiye tarifine buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İkinci tam ağızda dağılan türden olan nişastalı sıkma kurabiye tarifimede buradan tıklayarak göz atabilirsiniz.

Son olarakta yine en sevdiğim kurabiyelerden biri olan susamlı tahinli kurabiye için de buraya tıklayın lütfen.

PAYLAŞ:

BU TARİF İÇİN YORUM EKLEYİN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.