Yılbaşı Tarifleri

0

Yeni yıla,2017 ye girmemize sayılı günler kaldı.Her ne kadar ben yılbaşı gecesi için çok özel şeyler hazırlamasamda,çocukların en sevdikleri yemekleri yapıyorum ve bu genelde bizim evde pizza oluyor:)) Ama o gece için farklı mezeler,salatalar ve bütü tavuk yapmak isteyenler ,aşağıda verdiğim linklerden,sayfalara ulaşabilirler.Yılbaşı gecesi için farklı tarifler,salata,mezeler,tatlılar ve pasta tarifleri aranmaya başladı.Ben her yıl yılbaşına yakın,şimdiye kadar sitemde yayınladığım ,yılbaşı gecesinde yapılabilecek tarifleri bir araya getirip,sayfaların linklerini paylaşıyorum.

Bu yılda ,bu defa tariflerin bulunduğu sayfaların linklerini paylaştığım sayfaları burada paylaşmak istedim.Özellikle salata ve meze tariflerime bakmadan geçmeyin,eminim denemek isteyeceğiniz lezzetler olacaktır.

İlk olarak birkaç sene önce tüm salata ve meze tarifleri bu sayfada  bir araya getirmiştim.Tıklarsanız bunlara ulaşabilirsiniz.

İkinci olarakda geçen yıl yılbaşı lezzetleri adı altında yapabileceğiniz tariflerin linklerinide burada bir araya getirdim.Tıklayıp,göz atmadan geçmeyin lütfen.Ayrıca sayfanın üst kısmında bulunan kategorilerden veya ana sayfadan ,diğer tariflerime ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ:

BU TARİF İÇİN YORUM EKLEYİN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.